Spôsob a cena dopravy

 

Všetky prijaté objednávky cez eshop sa obvykle snažíme spracovať okamžite, prípadne nasledujúci deň od prijatia objednávky. Termín ich doručenia závisí od konkrétneho prepravcu a zvoleného spôsobu platby.

Spôsob prepravy si môžete zvoliť ztýchto možností:

 DPD -KURIÉR

Zásielkaje doručená priamo na adresu, ktorá je zadaná na objednávke. Dodacia doba služby je do 1 – 3 pracovných dní od podania zásielky. Zvyčajne je však zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od prevzatia kuriérskou službou. Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 31 kg vrátane obalového materiálu.  Možnosť platby aj na dobierku. Cena dopravy závisí od hmotnosti objednaného tovaru a je uvedená pri sumarizácii objednávky v pokladni.

Pri objednávke nad 100,- Eur do hmotnosti 30 kg je doprava ZADARMO.

 

DPD -PICK UP

Zásielka je doručená na zvolené odberné miesto PICK UP boxu, ktorý je zadaný na objednávke. Dodacia doba služby je do 1 – 3 pracovných dní od podania zásielky. Zvyčajne je však zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od prevzatia kuriérskou službou.  Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 20 kg vrátane obalového materiálu. Možnosť platby aj na dobierku. Cena dopravy závisí od hmotnosti objednaného tovaru a je uvedená pri sumarizácii objednávky v pokladni.

Pri objednávke nad 100,- Eur do hmotnosti 20 kg je doprava ZADARMO.

 

PACKETA- výdajné miesto

Zásielka je doručená na zvolené výdajné miesto Packety, ktoré je zadaný na objednávke.
Dodacia doba služby je do 1 – 3 pracovných dní od podania zásielky. 
Zvyčajne je však zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od prevzatia kuriérskou službou.  Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 5 kg vrátane obalového materiálu. Možnosť platby aj na dobierku. Cena dopravy závisí od hmotnosti objednaného tovaru a je uvedená pri sumarizácii objednávky v pokladni.

Pri objednávke nad 100,- Eur do hmotnosti 5 kg je doprava ZADARMO.

 

SPS -KURIÉR

Zásielka je doručená priamo na adresu, ktorá je zadaná na objednávke Dodacia doba služby je do 1 – 5 pracovných dní od podania zásielky. Zvyčajne je však zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od prevzatia kuriérskou službou. Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 30 kg vrátane obalového materiálu.  Možnosť platby aj na dobierku. Cena dopravy závisí od hmotnosti objednaného tovaru a je uvedená pri sumarizácii objednávky v pokladni.

 

SPS -BALÍKOVO / ALZA BOX

Zásielka je doručená na zvolené odberné miesto BALÍKOVA / ALZY BOXU, ktorý je zadaný na objednávke. Dodacia doba služby je do 1 – 5 pracovných dní od podania zásielky. Zvyčajne je však zásielka doručená nasledujúci pracovný deň od prevzatia kuriérskou službou.  Maximálna hmotnosť jednej zásielky je 30 kg vrátane obalového materiálu. Možnosť platby aj na dobierku. Cena dopravy závisí od hmotnosti objednaného tovaru a je uvedená pri sumarizácii objednávky v pokladni.

 

OSOBNÝ ODBER

Objednaný tovar je možné vyzdvihnúť aj osobne, platbu za tovar je možné realizovať iba
prevodom na účet. Osobné vyzdvihnutie je zdarma a bez obmedzenia hmotnosti. 

 

DORUČENIE DO ZAHRANIČIA

Najčastejšie doručujeme zásielky do Českej republiky, Maďarska, Rakúska a Nemecka. Cena dopravy závisí od hmotnosti objednaného tovaru a je uvedená pri sumarizácii objednávky v pokladni. Platba je možná iba prevodom na bankový účet.

Cenu dopravy do iných krajín Vám radi poskytneme na požiadanie.